10808.
452. Gelaufene Fernauktion
Stich
2 200 HUF
Watteau festménye után, William French (1815-1898) metszése: Der Mignon, 1850-60 körül. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Üvegezett fakeretben. 18x13 cm