10758.
452. Gelaufene Fernauktion
Stich
2 800 HUF
Wilhelm Unger (1837-1932) metszése, Munkácsy Mihály (1844-1900) festménye után: Iskola előtt. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Nyomt. Kargl F. Bécs. 26x20 cm. Üvegezett, dekoratív fakeretben.