10809.
452. Gelaufene Fernauktion
Stich
3 000 HUF
cca 1850-1900 15 db metszet, klf. témákban (bécsi részletek, Habsburg császári udvar, militária stb.). Klf. technikák (rézkarc, rotációs fametszet stb.), papír. Jelzés nélkül vagy jelzet. Részben újságokból kiemelve és részben sérült. Klf. méretekben.