cca 1836 Dorneck, Joseph (működött Bécsben, az 1820-1830-as években): Szűz Mária ábrázolások Pozsony környéki templomokból, 2 db rézmetszet, papír, az egyik jelzett a metszeten, 18x11 cm körüli méretben
Jacob Xaver Schmuzer (1713-1775): Madarak, bagolyfélék (Vögel IX.). Kézzel színezett rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. Lap alja kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 24x19 cm