Divatkép két hölggyel, a francia Le Moniteur de la Mode c. magazinból, XIX. sz. közepe. Színezett acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Üvegezett keretben. 26x19 cm
Divatkép hölgyekkel, a francia Le Moniteur de la Mode c. magazinból, XIX. sz. közepe. Színezett acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Üvegezett keretben. 26x19 cm
Gonzales Coques (1614/18-1684) festménye után, Doby Jenő (1834-1899) metszése: Családi kép. Rézmetszet, papír. Nyomtatta a Műsokszorosító Egylet Bécsben. Üvegezett fakeretben, 25x34 cm
Lovagló öltözet, melléklet a "Pesti-hölgy-divatlap" VIII-ik számához. Litográfia, papír. Jelzés nélkül. Ny. Rohn és Grund, Pest, 1862. Kissé foltos. Üvegezett, dekoratív fakeretben, 30x24 cm
cca 1916 Hölgyek elegáns ruhában, női divatkép. Színes rotációs fametszet, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben, üvegen kisebb sérüléssel. 39x29 cm
cca 1900-1910 Hölgy elegáns ruhában, szecessziós női divatkép. Színes rotációs fametszet, papír, jelzés nélkül. Néhány apró folttal, hajtásnyomokkal. Üvegezett fakeretben. 39x29 cm
cca 1900 Hölgyek elegáns ruhában, a "Budapesti Bazár" divatkép melléklete. Színes rotációs fametszet, papír, jelzés nélkül. Néhány apró folttal. Üvegezett fakeretben. 32,5x21,5 cm