20002.
452. Gelaufene Fernauktion
Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall
280 000 HUF
756,76 EUR, 823,53 USD
18K fehérarany gyűrű 14db gyémánttal (ca 0,7ct) és 3 db zafírral. Jelzett magyar fémjeles. dr: 3,32 g, m:58