20227.
452. Gelaufene Fernauktion
Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall
22 000 HUF
59,46 EUR, 64,71 USD
1978 Ezüst(Ag) Georg Jensen dán dísz kés jelzett, h: 16,5 cm, nettó: 61, g Aranyozott, hibátlan