Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 288
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3010478
20024
452
70000
Jewellery and precious metal items
14k arany (Au) gyűrűk, fél pár fülbevaló, egyéb alkatrész, nagyobb darabok jelzettek össz 5,88 g
2930750
20025
452
40000
Ezüst (Ag) nyelű antik francia hús szervírozó és salátás készlet, jelzéssel, kissé sérült díszdobozban, h: 27-31 cm, bruttó: 325 g
2936993
20026
452
50000
Szervírozó készlet, ezüst (Ag) nyéllel. Villa, kés, combfogó. Díszdobozban, jelzett
2972214
20027
452
40000
Ezüst (Ag) testű asztali lámpa, jelzéssel, kopással, m: 42 cm 2972215
20028
452
40000
Ezüst (Ag) testű asztali lámpa, jelzéssel, kopással, m: 42 cm 2929683
20029
452
15000
Ezüst (Ag) nyelű hússzervírozó kanál és villa, jelzéssel, h: 28-32 cm, bruttó: 205 g
3004933
20030
452
75000
Ezüst (Ag) gyertyatartó felső rész. Kiszedhető madár figurás a teteje. Vésett, Dianás jelzéssel 402 g 22x25 cm 2971149
20031
452
70000
Ezüst (Ag) kínáló, jelzéssel, 28,5 x 20 x 4,5 cm, nettó: 346 g
3004696
20032
452
65000
11 db ezüst (Ag) ezüst villa, kés, kanál + 5 db ezüst nyelű kés dianás jelzéssel, mesterjeggyel nettó 315 g + az ezüst nyelű kések
3012100
20034
452
48000
Arany (Au) 14K gyűrű, jelzett, méret: 62, nettó: 4,2 g 3012092
20035
452
75000
Arany (Au) 14K fülbevalópár, jelzett, nettó: 6,2 g
3010452
20036
452
70000
14k arany (Au) bross gyémántokkal 0,2; 0,03, 0,01 ct, össz 0,3 ct. Jn. br 3,67 g, 5,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF