20067.
452. Gelaufene Fernauktion
Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall
9 500 HUF
25,68 EUR, 27,94 USD
Ezüst (Ag) díszkanál Tirol címerrel. Jelzett (800), kis kopással, bruttó: 11 g, h: 9,5 cm