20047.
452. Gelaufene Fernauktion
Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall
28 000 HUF
75,68 EUR, 82,35 USD
Ezüst(Ag) Remontoir zsebóra, kissé sérült számlap, nem jár, jelzett, d: 5 cm, bruttó: 87,4 g