Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 288
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2987794
20012
452
90000
Jewellery and precious metal items
Arany (Au) 14K gyűrű 0,02 ct gyémánttal, jelzett, méret: 50, bruttó: 8,9 g 2971768
20013
452
110000
18K arany (Au) pecsétgyűrű jelzett, mesterjegyes, címer nélkül m: 60, 6,41 g 3013285
20014
452
100000
Ezüst (Ag) sószóró, jelzett, m: 14 cm, nettó: 124,5 g
3013344
20015
452
100000
Ezüst (Ag) kiöntő csont díszítéssel, jelzett, m: 14 cm, bruttó: 205,2 g
2930759
20016
452
70000
2987798
20017
452
80000
Fehér és sárga arany (Au) 14K buton fülbevalópár gyémánttal, ca 0,24 ct, jelzett, br: 2,6 g 3010442
20018
452
90000
14k arany (Au) gyűrű gyémánttal, Jelzett br 5,45 g m: 58 cm
3010465
20019
452
85000
14k arany (Au) figaro mintás nyaklánc. Jelzett 5,42 g, 42 cm
3010447
20020
452
85000
14k arany (Au) karikagyűrű pár kalapált, belül gravírozással, Jelzett 5,94 g m: 58, 63
3010375
20021
452
80000
Braunswetter János, Szeged 14k arany (Au) női zsebóra. Díszített tok, porvédőn jelzett, Hibátlan számlap, lejáró üveg (plexi) működő szerkezet. d: 31 mm. Eredeti dobozában br 25,5 g díszdobozban 2860925
20022
452
50000
2937049
20023
452
50000
Cukorcsipesz Ezüst (Ag), jelzett, Puiforcat. 11,5 cm 49,1 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF