Antik Zahl der Lose: 194
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2982010
11812
452
Antique
Ikon. Faragott és festett fa, középen repedéssel, jó állapotban, 27x20 cm 2964271
11813
452
Antique
Antik ezüstözött réz kaviárkínáló, üvegbetétek nélkül, kopással, 31x19x15 cm
2979688
11814
452
Antique
Antik velencei tükör XIX. sz. falapra szerelve, díszes akasztóval 20,5x28,5 cm 2826913
11815
452
Antique
Gyufatartó dobozka, kopott, 4x5,5 cm
2859585
11816
452
Antique
Apró tartó mini táska, fém, kis kopásokkal, 5x7 cm 2806270
11817
452
Antique
4 pár Mária Terézia magyar királynőt ábrázoló fém gomb, "Imp. Hun. Boh. Reg. M. Theresia. D. G. R.", d: 2,5 cm.
2780490
11818
452
Antique
Régi ékszeres dobozka, fém, kopott, kis horpadásokkal, 8x4,5x4,5cm
3009215
11819
452
Antique
2 db kis réz tárgy vaddisznó formájú kínáló 11 cm, kis kagyló tálka 5 cm 3009519
11820
452
Antique
Öntött réz angyalfejes bútordísz. Törött 16x15 cm 2991431
11821
452
Antique
Antik tapper, lyukasztó, gyufatartó, kopással
2991410
11822
452
Antique
Bronz levélnehezék, sas figurával, 11,5x8,5x4 cm
2890220
11823
452
Antique
Réz kürt, működik, kis kopásokkal, h: 40 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF