https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Antik Zahl der Lose: 194
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2861849
11848
452
0
16000
Antique
Andere Sammelgebiete
Gerlóczy Sári festő grafikus, jelmeztervező 4 db álarca, kézzel készítettek
Das Lot is nicht erreichbar
2937028
11849
452
0
15000
Antique
Andere Sammelgebiete
Art deco tortalapát. Ezüst nyelű, szaru. Jelzett 21 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2937025
11850
452
0
5000
Antique
Andere Sammelgebiete
Das Lot is nicht erreichbar
2790226
11851
452
0
60000
Antique
Andere Sammelgebiete
Monumentális, japán, Satsuma jellegű porcelán lámpatest, jelzés nélkül, elektromos része javításra szorul, jelenlej lámpaként nem üzemeltethető, 1950-70 körül, korának megfelelő állapotban, fa talapzaton, m: 80 cm / CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTELLEL!!
Das Lot is nicht erreichbar
2936954
11852
452
0
40000
Antique
Andere Sammelgebiete
Bronz Tiffany jellegű lámpa. Kissé sérült üveggel. Működik 58 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2972179
11853
452
0
30000
Antique
Andere Sammelgebiete
Antik diós készlet, ezüstözött, díszdobozban, kopással, h: 14-17 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2784950
11854
452
0
30000
Antique
Andere Sammelgebiete
Bommer, Georg - Richter, L. (Ludwig?): Die gute alte Zeit (A régi szép idők). Ezüstözött ón dombormű, falikép. XX. sz. eleje. Jelzett (balra lent). Kopott. Sérült fakeretben. 22x57cm
Das Lot is nicht erreichbar
2784646
11855
452
0
20000
Antique
Andere Sammelgebiete
Jelzés nélkül: Figurális tükör, spiáter, kopott, m: 43,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2832585
11856
452
0
40000
Antique
Andere Sammelgebiete
12 személyes ezüstözött évőkészlet, 2 dobozban, jelzett, szép állapotban. 36 db: 12db villa, kanál, kés.
Das Lot is nicht erreichbar
2927026
11857
452
0
20000
Antique
Andere Sammelgebiete
cca 1900 Boskowitz Manó zománcozott réz dísztányér. Jelzéssel, áttört mintával, kopással, ütődéssel, d: 24 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2927028
11858
452
0
20000
Antique
Andere Sammelgebiete
cca 1900 Boskowitz Manó zománcozott réz dísztányér. Jelzéssel, áttört mintával, kopással, ütődéssel, d: 24 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2832517
11859
452
0
15000
Antique
Andere Sammelgebiete
Keleti lakk váza, gyöngyházberakásokkal, jelzés nélkül, kis lepattanásokkal, m: 45 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Öffnungszeiten
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse