Antik Zahl der Lose: 194
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3007078
11872
452
Antique
cca 1900 2 darab hímzett pohárterítő, h: 55-62 cm 3005202
11873
452
Antique
2921053
11874
452
13000
Antique
Antik márvány íróasztali tolltartó, tintatartó. Üvegbetét egyik kissé sérült. 21x31 cm
2987587
11875
452
15000
Antique
Keller Mór antik utazótáska, oldalában lapokra fazettált üvegekből álló piperekészlet, ezüst (Ag) szerelékkel (nettó: cca 100 g), egyik tárgyon "Keller Mór Budapest" feltételezhetően gyártói jelzéssel. Kis javítással, sérüléssel, hiánnyal, de összességében jó állapotban, 65x45x23 cm 2981851
11876
452
Antique
5 darab antik réz tárgy: gyertyatartó, daráló, kővel díszített ékszeres dobozka, kolomp, art nouveau stílusú névjegykártya tartó, jó állapotban
2791185
11877
452
4800
Antique
Jelzés nélkül: 1000 karú csenrézi. Kézzel festett, karton, keretben, 82x56 cm
2743561
11878
452
Antique
Burmai thangka, kézzel festett, üvegezett keretben, 64x48cm
2993493
11879
452
15000
Antique
Thangka Geszer Kán ábrázolással Monggólia XX. sz közepe. Nyomat vásznon 75x90 cm
2996035
11880
452
Antique
WMF klasszikus tortatálca. Ezüstözött fém, jelzéssel, kopottsággal, d: 33 cm
2993476
11881
452
Antique
Thangka Sakjamuni Buddha ábrázolással Kína XX. sz közepe. Nyomat vásznon 61x90 cm Hátul foltos, kopott
2992315
11882
452
14000
Antique
Thangka Csenrézi Buddha ábrázolással Kína XX. sz közepe. Nyomat vásznon 65x90 cm
3003578
11883
452
Antique
Thangka, szép állapotban, cca 60X40 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF