Antik Zahl der Lose: 194
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2984494
11884
452
11000
Antique
Antik alpakka teáskanna talpazaton, kissé sérült fa fogóval, szerelék kihúzása után levehető a talapzatáról, m: 37 cm
2929535
11885
452
Antique
Keleti kézi csomózású szőnyeg / faliszőnyeg, pengetős zenészeket ábrázoló mintával, halványult, cca 150x120 cm 2989728
11886
452
Antique
Nagy méretű faragott fa keretes velencei jellegű tükör szép állapotban 70x110 cm 2890192
11887
452
Antique
Olasz trófea, ezüstözött fém, kőtalpon, kopott, m: 42 cm
2906611
11888
452
Antique
Virágtartó kaspó. Kalapált réz, figurális díszítéssel. d: 26 cm 2975332
11889
452
Antique
cca 1960-1970, Mozambik, csont faragvány dobozka. Csont, fa, kopással, 9x7x10 cm
2951905
11890
452
Antique
Calderoni és Társa antik távcső, saját tokjában, jelzéssel, kopással, 11x8 cm 2953044
11891
452
Antique
Antik fa gyógyszertári tárolódoboz, fiókkal, sérüléssel, egy belevaló üveggel, 30x21,5x12,5 cm 2735553
11892
452
Antique
Kínai buddhista szerzetes, bronz figura / kis szobor, ujján kis sérüléssel, m: 10,5 cm
2755252
11893
452
15000
Antique
Tibeti selyemre festett buddhista kép, "Avalókitésvara", 47×34 cm
2755244
11894
452
Antique
Tibeti szertartási dob, fa, bőr; korall és gyöngy díszítéssel, kis sérüléssel, d: 18,5 cm 2985420
11895
452
Antique
Antik vas rókacsapda, korának megfelelő állapotban, h: 30,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF