https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Antik Zahl der Lose: 194
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2967052
11728
452
0
9000
Antique
Andere Sammelgebiete
Pávás ón szelence. Plasztikus páva díszítéssel. Kulcsos zárral. (kulcs nélkül) 9x7,5x4 cm Belül piros szövet borítással
Das Lot is nicht erreichbar
2769255
11729
452
0
6000
Antique
Andere Sammelgebiete
Lemezárugyár régi diavetítő, nem működik, kopásokkal, m: 16 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2824852
11730
452
0
2800
Antique
Andere Sammelgebiete
Ezüstözött fém, áttört kínálótálka, kis kopással, kis sérüléssel, jelzés nélkül, d: 11 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2824855
11731
452
0
2000
Antique
Andere Sammelgebiete
1977. 9. Malajziai tengeri játékok, Kuala Lumpur, ón tányér, karcokkal, kopásokkal, d: 15 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2824862
11732
452
0
1800
Antique
Andere Sammelgebiete
Réz váza kőberakásokkal, 1db kő hiány, kopásokkal, m: 12 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2824858
11733
452
0
2800
Antique
Andere Sammelgebiete
Ezüstözött fém, áttört kínálótálka, kis kopással, kis sérüléssel, jelzés nélkül, d: 11 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2824863
11734
452
0
1200
Antique
Andere Sammelgebiete
Keleti réz tálka, kopásokkal, d: 17 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2824847
11735
452
0
2800
Antique
Andere Sammelgebiete
Keleti masszív réz váza, kopásokkal, m: 23 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2824849
11736
452
0
3800
Antique
Andere Sammelgebiete
Masszív keleti kávékiöntő, nikkelezett réz, m: 10 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3011343
11737
452
0
4000
Antique
Andere Sammelgebiete
Cselédcsengő. hímzett vászon, fém tartóval 108 cm 2579720
11738
452
0
22000
Antique
Andere Sammelgebiete
XX. sz. eleje: Szabadkőműves kötény, kézelő és két fém csat. Selyem, bőr Jelzett fém csatokkal (Spencer, London), kosszal sérüléssel / Freemason apron, wristband and two metal buckets. Signed Spencer, London. Silk. leather 40x36 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3011506
11739
452
0
5000
Antique
Andere Sammelgebiete
Iparművész réz asztali készlet 5 darabos, retro, jelzett elefántos díszítéssel
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Öffnungszeiten
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse