Antik Zahl der Lose: 194
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2989549
11740
452
3400
Antique
3 db kézzel festett selyem kép: Virágot szedő pár. Kutya. jelzett. 24x19 cm, 17x19 cm Dekoratív üvegezett keretben
3013090
11741
452
3800
Antique
Art deco szalvétatartó, fém, fa, kopással, egyik csavarja pótolt, 15x8,5x13 cm 3010896
11742
452
6500
Antique
Würzl & Söhne antik bécsi bőr keménygallér tartó, jelzéssel, kopással, d: 16,5 cm 3011119
11743
452
Antique
Szecessziós márvány hamuzó, figurális réz szerelékkel, kopással, 11,5x16 cm
3010925
11744
452
3800
Antique
Antik tajtékpipa, menyét figurával, zsírkő?, kopással, m: 12,5 cm 3010917
11745
452
2200
Antique
Berndorf Krupp antik ezüstözött kupa, jelzéssel, kopással, m: 12 cm 3011601
11746
452
28000
Antique
Irán, 20. sz. eleje, Dísztál, ónozott vörösréz, pereménél áttört mintával, öblében elbeszélő szimbolikus jelenettel, kopással, d: 42,5 cm
3012261
11747
452
Antique
Századeleji hatalmas ipari vasutas csavarkulcs, 1 3/8 - 1 1/2, jó állapotban, h: 55 cm 3013183
11748
452
11000
Antique
Színházi távcső, réz, bőr, jó állapotban, 9x11 cm
3013238
11749
452
Antique
Japán tűzzománc mintás váza, jelzés nélkül, kopással, m: 20 cm 2985088
11750
452
Antique
Zinngiesserei Aarau antik svájci ón kupa, jelzéssel, jó állapotban, m: 25 cm
3013351
11751
452
Antique
Marokkói csontberakásos doboz, 20x12x6 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF