Antik Zahl der Lose: 194
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3005060
11764
452
Antique
Fali kávédaráló. Festett porcelán testtel, fém résszel. 32 cm 3009209
11765
452
Antique
Márvány obeliszk hömérő. XIX. sz. vége, kis kopásokkal 21 cm 2987487
11766
452
Antique
Carl Zeiss Jena Sportur távcső, bőr tokjában, jó állapotban, de az állító nagyon nehezen forog 3009514
11767
452
22000
Antique
(Munkács), öntöttvas figurális antik díszműöntvény, 1870-1880 körül, Jelzés nélkül 20x18 cm
3009512
11768
452
30000
Antique
3009204
11769
452
Antique
Alpakka tálaló készlet. Két fedeles edény + 3 db kínáló tál 35 cm-ig. Jelzett
3004814
11770
452
4800
Antique
Antik ezüstözött ékszeres doboz, gilosált díszítéssel, kulccsal, zárja nem működik, kopott, teteje levált, 11,5x8x6,5 cm 3004706
11771
452
Antique
17 darabos vegyes antik, zömmel porcelán és üveg patikai edény tétel, közte érdekes és értékes darabokkal, kancsóval, királykék üveg és tejüveg tégelyekkel, közte fedél nélküliek. Kopásokkal, de jó állapotban. 3004081
11772
452
Antique
Retro bronzlemez testű asztali lámpa pár, tejüveg búrákkal, sérült elektronikával, kopással, m: 33 cm 2992602
11773
452
4200
Antique
Jáde dobozka, ékszertartó, d: 8 cm
3006155
11774
452
4200
Antique
Kínai lakkozott ékszeres doboz, jelzéssel, tájkép jelenettel, 14,5x10,5x8,5 cm
2979006
11775
452
3400
Antique
Antik ezüstözött alpakka ékszeres doboz, ovális alakú, lábakon álló, kopással, 13x9,5x10 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF