11746.
452. Gelaufene Fernauktion
Antik
28 000 HUF
75,68 EUR, 82,35 USD
Irán, 20. sz. eleje, Dísztál, ónozott vörösréz, pereménél áttört mintával, öblében elbeszélő szimbolikus jelenettel, kopással, d: 42,5 cm