11709. 452. Gelaufene Fernauktion Antik
1 000 HUF
0 HUF
Zenélő hölgyek, selyemkép, Délkelet-Ázsia (Thaiföld v. Jáva?). XX. sz. Jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 30,5x30,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tm