16073. 452. Gelaufene Fernauktion Drucksachen
3 000 HUF
0 HUF
1936 Az Ojság XVII. évfolyamának egybekötött számai (1-16. sz., 21. sz.), kissé sérült félvászon-kötésben, egy szakadt, hiányos lappal
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg