Drucksachen

Zahl der Lose: 308

1941 Alföldi Takarékpénztár Debreczenben. Székház építése. 18 p fotókkal, kiadói papírborítóval
16100.

Rufpreis:
2 000 HUF
A Földgömb folyóirat 1941 es évfolyama 11 szám (a szeptember hiányzik) korabeli félvászon kötésben
16101.

Rufpreis:
3 000 HUF
1941 Gróf Széchenyi István születésének 150. évfordulójára rendezett emlékünnepély meghívója
16102.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
1941 Postás szaknaptár. A Magyar Királyi Posta alkalmazottjainak tájékoztató könyve és névtára az 1941. évre. Szerk.: Kovács József. Bp., Urbányi István-ny. Fekete-fehér képekkel, kihajtható táblázatokkal, hirdetésekkel. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, néhány sérült, kijáró lappal. + cca 1880 Siket Traján (Traian Şichet) nagyváradi posta-távirda igazgató névjegykártyája, hátoldalán autográf üdvözlő sorokkal, 12x7 cm
16103.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,27
11,18
1942 Láthatár. Kisebbségi kultúrszemle. X. évfolyam 10. szám. Kiadói, sérült papírkötésben, foltos lapokkal.
16104.

Rufpreis:
4 000 HUF
1942 A Magyar Általános Hitelbank üzleti jelentése az 1942. évről 60p. Dombornyomott címerrel, szép állapotban.
16105.

Rufpreis:
1 600 HUF
Dienes Attila (1942- ) szobrászművész katalógusa (ülőbútorok, szobrászati alkotások). Kiadói mappában.
16106.

Rufpreis:
1 800 HUF
16107.

Rufpreis:
1 200 HUF
1943 Kincses Ujság 4 db száma (III. évf. 5., 6., 8., 16. sz.), egyik lapszámban II. világháborús kitüntetésekkel, egy másikban háborús fözőrecept-pályzattal, több lapszám háborús témájú borítóval és illusztrációkkal. Benne képregényekkel. Vegyes állapotban, sérülésekkel.
16108.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
1943 Horthy Miklós hetvenöt éves, nagyalakú képes újság, különkiadás, rengeteg érdekes képpel, 41x29 cm
16109.

Rufpreis:
4 000 HUF
1943 Színes női divatkép, ofszet, papír, Elite Magazin, Le Grand Chic, Vienne, No. 69, 29x20 cm, üvegezett fakeretben.
16110.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,27
11,18
1944 A Budapest IX. kerületi Kálvin téri Fenyves Áruház kétoldalas reklámja, almák áraival
16111.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF