cca 1900-1920 The National Geographic Society Pictorial Geography, össz. 41 db angol nyelvű, képekkel illusztrált tábla, több sorozatból (The Indian in America, The Negro in Africa, Eskimo Life, stb.), nem teljesek. Vegyes állapotban, lapméret: 27,5x22,5 cm
cca 1900 Zichy Mihály festőművész rajzai után készült 9 db fekete-fehér nyomat. (In: Arany János balladái - Zichy Mihály rajzaival. Bp., Ráth Mór kiadása). Vegyes állapotban, lapszéli ázásnyomokkal, lapméret: 32x24 cm
cca 1900 2 db állatokkal kapcsolatos illusztráció, színes litográfia, papír, német nyelven feliratozva, az egyik sérült, ragasztással javított, 42x33 cm
1900 Erdély Mercyfalva, Merczyfalva, Merczifalva, Carani, Mertisoara; / Községháza, Templom, Iskola, Friedl Péter üzlete, posta körbevágott képeslap / town hall, church, school, shops, post cut postcard. 11,5x8,5 cm
1903 George Derville Rowlandson (1861-1930) festménye után: The water jump, Grand National 1902 (lóverseny). Nyomat, papír. Jelzett a nyomaton. Faulkner & C. kiadása, 1903. Lap széle kissé foltos. Üvegezett fakeretben, 35,5×65 cm