Drucksachen Zahl der Lose: 308
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3010348
16028
452
Printed Materials
cca 1910-1930 Vegyes papírrégiség tétel: számolócédula, benzinkút pumpa képe, Karácsony a harctéren felhívás, stb 3014627
16029
452
Printed Materials
cca 1910-1920 3 db régi névjegykártya
3014663
16030
452
Printed Materials
cca 1910-1930 3 db régi névjegy, közte ezredesé is
3008829
16031
452
Printed Materials
1910-1948 4 db politikai témájú nyomtatvány: Nyilt levél nagyméltóságu Dr. Székely Ferencz magy. kir. igazságügyminiszter urhoz; A Szociáldemokrata Párt munkaterve; Tudnivalók a választási törvényről és a választási rendeletről; A második balatonkenesei értekezlet. Változó (sérült, foltos) állapotban.
3010600
16032
452
Printed Materials
cca 1910-1920 2 db iskolai írófüzet.
3009794
16033
452
Printed Materials
cca 1910-1920 Kalapos hölgy elegáns ruhában (női divatkép). Nyomat, papír. Jelzés nélkül. Lap alján szakadással, egy apró folttal. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fakeretben, 37x23 cm
3011673
16034
452
Printed Materials
1911 A szentesi m. kir. állami főgymnasium értesítője, 3 db (egybekötve): 1910-1911., 1911-1912., 1912-1913. tanév. Szentes, Untermüller Ernő-ny., 85 p., 141+(3) p., 83+(3) p. Félvászon-kötésben.
3014470
16035
452
Printed Materials
1913 Földrajzi Közlemények LIX. köt. 6-8. sz. Szerk.: Hézser Aurél. Papírkötés, szakadt borítóval, a szélén ceruzás jegyzettel.
3009748
16036
452
22000
Printed Materials
1914 Magyar Vetőmagvagakat Nemesítő Társaság kinyitható kártyanaptár - kukorica naptár 3009954
16037
452
Printed Materials
1914 Cegléd és vidéke fogadósok, vendéglősök, korcsmárosok és kávésok ipartársulata nyári mulatság dombornyomott meghívó 11x16 cm 3009478
16038
452
Printed Materials
cca 1916 IV. Károly portréja + családja körében, 2 db litho kép, 12×8 cm 3013070
16039
452
Printed Materials
1917 A Remény júniusi száma, Kate Ephraim címlaprajzával, zsidó ifjúsági folyóirat, 28p
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF