Drucksachen Zahl der Lose: 308
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2952629
16040
452
Printed Materials
1918-1919 4 db Pesti Napló, viseltes állapotban 3009880
16041
452
Printed Materials
1919 Garbai Sándor (1879-1947) Magyarországi Tanácsköztársaság idején a Forradalmi Kormányzótanács elnöke által kibocsátott röplap, hajtott 3013669
16042
452
Printed Materials
cca 1920-1940 Nagy-Magyarország gyűjtőképek, kisebb és nagyobb méretűek, vegyesen, összesen kb. 75 db, változó állapotban (kisebb sérülésekkel, foltokkal), 8x5,5 cm és 15,5x12 cm között
2991862
16043
452
Printed Materials
cca 1920-1930 Művészi aktok, 5 db fekete-fehér nyomat, néhány kisebb kopásnyommal, 33x26 cm 3009013
16044
452
Printed Materials
1926 Széchenyi bál táncrend tartó, táncrend 7x10 cm dombornyomott 2991073
16045
452
Printed Materials
Születésnapi Újság, személyre szóló ajándék Bártfai Ilona részére, születése napján (1926. szept. 1.) megjelent újságok másolataiból összeállítva, 41x29 cm + 1977 Bártfai Ilona részére kiállított oklevél, "Audiovizuális-anyagkészítő" tanfolyam elvégzéséről, Kádár-címeres grafikával, 34x24 cm
3012432
16046
452
Printed Materials
1926 Ehe c. lap 2 száma (4. és 6.), akt illusztrációkkal, német nyelven. Kissé foltos, hajtásnyomokkal, egyik szám gerince kissé sérült. 2937663
16047
452
Printed Materials
1927 Lippa (Lipova), Románia, színielőadás ismertetője román és magyar nyelven, hajtott, 23,5×15 cm
3009886
16048
452
Printed Materials
1928 A hontalan hős (Paramount Pictures) című film ismertető prospektusa, képekkel gazdagon illusztrált, 31p
3012677
16049
452
Printed Materials
cca 1928-1936 Képes Pesti Hirlap 33 db lapszáma. Vegyes, többségében jó állapotban. 3009988
16050
452
11000
Printed Materials
1928 Budapest Székesfővárosi Közlekedési Részvénytársaság által kibocsátott menetrend, kisebb szakadásokkal, hajtott, 88×35 cm 2993965
16051
452
Printed Materials
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF