https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Drucksachen

Zahl der Lose: 308

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1918-1919 4 db Pesti Napló, viseltes állapotban
16040.

1918-1919 4 db Pesti Napló, viseltes állapotban

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
9
1919 Garbai Sándor (1879-1947) Magyarországi Tanácsköztársaság idején a Forradalmi Kormányzótanács elnöke által kibocsátott röplap, hajtott
16041.

1919 Garbai Sándor (1879-1947) Magyarországi Tanácsköztársaság idején a Forradalmi Kormányzótanács elnöke által kibocsátott röplap, hajtott

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Zahl der Gebote:
1
cca 1920-1940 Nagy-Magyarország gyűjtőképek, kisebb és nagyobb méretűek, vegyesen, összesen kb. 75 db, változó állapotban (kisebb sérülésekkel, foltokkal), 8x5,5 cm és 15,5x12 cm között
16042.

cca 1920-1940 Nagy-Magyarország gyűjtőképek, kisebb és nagyobb méretűek, vegyesen, összesen kb. 75 db, változó állapotban (kisebb sérülésekkel, foltokkal), 8x5,5 cm és 15,5x12 cm között

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
cca 1920-1930 Művészi aktok, 5 db fekete-fehér nyomat, néhány kisebb kopásnyommal, 33x26 cm
16043.

cca 1920-1930 Művészi aktok, 5 db fekete-fehér nyomat, néhány kisebb kopásnyommal, 33x26 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
1
1926 Széchenyi bál táncrend tartó, táncrend 7x10 cm dombornyomott
16044.

1926 Széchenyi bál táncrend tartó, táncrend 7x10 cm dombornyomott

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Zahl der Gebote:
4
Születésnapi Újság, személyre szóló ajándék Bártfai Ilona részére, születése napján (1926. szept. 1.) megjelent újságok másolataiból összeállítva, 41x29 cm + 1977 Bártfai Ilona részére kiállított oklevél, Audiovizuális-anyagkészítő tanfolyam elvégzéséről, Kádár-címeres grafikával, 34x24 cm
16045.

Születésnapi Újság, személyre szóló ajándék Bártfai Ilona részére, születése napján (1926. szept. 1.) megjelent újságok másolataiból összeállítva, 41x29 cm + 1977 Bártfai Ilona részére kiállított oklevél, "Audiovizuális-anyagkészítő" tanfolyam elvégzéséről, Kádár-címeres grafikával, 34x24 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
0
1926 Ehe c. lap 2 száma (4. és 6.), akt illusztrációkkal, német nyelven. Kissé foltos, hajtásnyomokkal, egyik szám gerince kissé sérült.
16046.

1926 Ehe c. lap 2 száma (4. és 6.), akt illusztrációkkal, német nyelven. Kissé foltos, hajtásnyomokkal, egyik szám gerince kissé sérült.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
2
1927 Lippa (Lipova), Románia, színielőadás ismertetője román és magyar nyelven, hajtott, 23,5×15 cm
16047.

1927 Lippa (Lipova), Románia, színielőadás ismertetője román és magyar nyelven, hajtott, 23,5×15 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
0
1928 A hontalan hős (Paramount Pictures) című film ismertető prospektusa, képekkel gazdagon illusztrált, 31p
16048.

1928 A hontalan hős (Paramount Pictures) című film ismertető prospektusa, képekkel gazdagon illusztrált, 31p

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
EUR
,
35,29
USD
Zahl der Gebote:
0
cca 1928-1936 Képes Pesti Hirlap 33 db lapszáma. Vegyes, többségében jó állapotban.
16049.

cca 1928-1936 Képes Pesti Hirlap 33 db lapszáma. Vegyes, többségében jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
6
1928 Budapest Székesfővárosi Közlekedési Részvénytársaság által kibocsátott menetrend, kisebb szakadásokkal, hajtott, 88×35 cm
16050.

1928 Budapest Székesfővárosi Közlekedési Részvénytársaság által kibocsátott menetrend, kisebb szakadásokkal, hajtott, 88×35 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
11 000 HUF
29,73
EUR
,
32,35
USD
Zahl der Gebote:
12
1928 Az 50 éves Pesti Hirlap jubileumi albuma 1878-1928. Bp., 1928, Légrády, 1072 p. Szövegközi és egészoldalas képekkel, reklámokkal rendkívül gazdagon illusztrált. A borító Végh Gusztáv munkája. Kiadói illusztrált papírkötés, szakadozott, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
16051.

1928 Az 50 éves Pesti Hirlap jubileumi albuma 1878-1928. Bp., 1928, Légrády, 1072 p. Szövegközi és egészoldalas képekkel, reklámokkal rendkívül gazdagon illusztrált. A borító Végh Gusztáv munkája. Kiadói illusztrált papírkötés, szakadozott, kissé kopott, kissé foltos borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse