Drucksachen

Zahl der Lose: 308

1928-1943 Erdélyi Helikon folyóirat gyűjtemény. Majdnem teljes! Benne: 1928 I. évf. 1-8. szám, teljes évfolyam.;  1929 II. évf. 1-10. szám, teljes évfolyam.;  1930 III. évf. 10 szám.; 1931 IV. évf. 1-10. sz., teljes évfolyam.;  1932 V. évf. 2-5., 8.,10. számok.; 1933 VI. évf. 1-3. számok.;  1934 VII. évf. 1.,6-7., 9-10. számok.;  1935 VIII. évf. 1.,8. számok.;  1936 IX. évf. 7-10. számok.;  1937 X. évf. 1-10., teljes évfolyam.;  1938 XI. évf. 1-2.,4-5.,8-10. számok.;  1939 XII. évf. 1-3.,6-10. számok.; 1940 XIII. évf. 1.,3-10. számok.;  1941 XIV. évf. 1-3,5.,8-11. számok.;  1942 XV. évf. 1-4.,6-12. számok.; 1943 XVI. évf. 1-5. számok.; Kiadói papírkötés, foltosak, benne szakadt borítókkal is.  Erdélyi Helikon havonta megjelenő szépirodalmi folyóirat volt 1928 májusa és 1944. szeptembere között. Felelős szerkesztője: Kós Károly. Főszerkesztő: Kisbán Miklós (Bánffy Miklós.) Szerk.: Áprily Lajos, Kuncz Aladár, Lakatos Imre, Kós Károly, Kovács László.
16052.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,27
76,47
22
1928 Előjegyzési napló az 1929. évre, korabeli reklámokkal, az előzéklapon tulajdonosi bejegyzéssel (,,1928 XII ho 17-én szabadultam ezel a könyvel - Méreg Gyula), egyébként kitöltetlen. Korabeli félbőr-kötésben, a borítón kopásokkal, helyenként foltos lapokkal.
16053.

1928 Előjegyzési napló az 1929. évre, korabeli reklámokkal, az előzéklapon tulajdonosi bejegyzéssel (,,1928 XII ho 17-én szabadultam ezel a könyvel - Méreg Gyula"), egyébként kitöltetlen. Korabeli félbőr-kötésben, a borítón kopásokkal, helyenként foltos lapokkal.

Rufpreis:
3 000 HUF
16054.

Rufpreis:
2 400 HUF
1929 Bemutatásra épített mintagazdaság prospektusa, képekkel, alaprajzokkal, 8p
16055.

Rufpreis:
2 400 HUF
1929 Debrecen, Török Tibor Dália Kertészete növény árjegyzék
16056.

Rufpreis:
2 000 HUF
cca 1930 Szent Margitsziget, a Duna folyam gyöngye. Gyógy- és üdülőhely a magyar főváros szívében. Magyar és német nyelvű, térképpel illusztrált tájékoztató prospektus. Bp., Klösz Gy. és Fia-ny. A lap sarkán Biczó bélyegzéssel (Biczó András?), kihajtva: 34x24 cm
16057.

cca 1930 Szent Margitsziget, a Duna folyam gyöngye. Gyógy- és üdülőhely a magyar főváros szívében. Magyar és német nyelvű, térképpel illusztrált tájékoztató prospektus. Bp., Klösz Gy. és Fia-ny. A lap sarkán "Biczó" bélyegzéssel (Biczó András?), kihajtva: 34x24 cm

Rufpreis:
1 800 HUF
cca 1930 Hölgyek elegáns ruhában, art deco női divatkép a Magyar Uriasszonyok Lapjából. Színes ofszet nyomat, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 28x20 cm
16058.

Rufpreis:
2 400 HUF
cca 1930 Budapest fürdőváros képes ismertető, fürdőkről, forrásokról + árak ismertetése
16059.

Rufpreis:
2 400 HUF
cca 1930 Csorba/Nagykőrös, Somogyi Mariska és Benczúr Valdemár meghívója esküvőre
16060.

Rufpreis:
1 800 HUF
1930 Bp., Állami nyugdíjasok és özvegyek tanácsadója, 47p
16061.

Rufpreis:
800 HUF
cca 1930-1940 Repülőgépmodell tervrajz sorozat 2. sz. - EMK 501. típusú kacsa modell. Kisebb sérülésekkel, eredeti papírmappában.
16062.

Rufpreis:
1 800 HUF
cca 1930 4 db meghívó Gázművek, szalontánc, Mátyás József emlékest, Concordia táncest, stb
16063.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF