2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
cca 1910-1920 Kalapos hölgy elegáns ruhában (női divatkép). Nyomat, papír. Jelzés nélkül. Lap alján szakadással, egy apró folttal. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fakeretben, 37x23 cm