3 400 HUF
9,19 EUR, 10,00 USD
cca 1980-90 össz. 6 db Szász Endre (1926-2003) festményei után készült reprodukciós nyomat, jelzett a nyomaton, feltekerve, 52x45 cm körüli méretekben