Flohmarkt Zahl der Lose: 414
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3013582
12547
452
Flea Market
Antik lornyon, díszes foglalatban, kopott, karcos, h: 13,5 cm 3013590
12548
452
Flea Market
Antik cigarettatárca, kopott, 8x5 cm 3013588
12549
452
Flea Market
Antik szemüveg, kopott, h: 12 cm 3013259
12550
452
Flea Market
2 db réz miniatűr tárgy, h: 6-11 cm 3013313
12551
452
Flea Market
Stilizált angyalka gyertyatartó pár, bronz, m: 7 cm 3013399
12552
452
Flea Market
2 db csonthatású ékszeres dobozka, kopással, h: 8-9 cm
3013175
12553
452
Flea Market
Ganz egyenűramú motor bronztábla, 6,5x9,5 cm 3012026
12554
452
Flea Market
Antik ezüstözött süteményes kés, kopott, h: 14 cm
2833943
12555
452
4800
Flea Market
3 faragott csont nyaklánc + 1 kitűző
3011053
12556
452
Flea Market
Antik ón címeres mintás tálka, jelzéssel, kopással, d: 7 cm 3010958
12557
452
Flea Market
Solingen antik szivarvágó, teknőspáncél berakással, jelzéssel, kopással, h: 14 cm 3010950
12558
452
Flea Market
Szivarvágó, jelzéssel, kopással, h: 13 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF