Flohmarkt Zahl der Lose: 414
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3006977
12559
452
Flea Market
4 db töltős öngyújtó, közte John Player, működőképes, kopással
3006972
12560
452
Flea Market
1900-as évek eleje, fa legyező, születési dátumokkal, sérüléssel, h: 16 cm 3010432
12561
452
Flea Market
Japán dísztőr, fantázia tokban, jelzéssel, kopással, h: 21 cm 3013304
12562
452
Flea Market
"1953 Elizabeth II Coronation" (II. Erzsébet brit királynő koronázása) emlék csengő, réz, zománc díszítéssel, jelzett (Made in England), kissé kopott, m: 10 cm / Queen Elizabeth II Coronation commemorative brass bell, with slight wear
2890239
12563
452
Flea Market
Réz dohánytartó, sas motívummal, belül erősen kopott, jelzés nélkül, 7x5 cm
3007566
12564
452
Flea Market
Carrera napszemüveg szép állapotban 3009620
12565
452
Flea Market
Faragott csont asztali fogpiszkáló tartó 6,5 cm
2909032
12566
452
900
Flea Market
8 db különféle bizsu gyűrű + 3 pár mandzsetta
2905082
12567
452
Flea Market
The Heritage Collection - 28 zsebóra márka leírása, díszdobozban, 13,5x9,5 cm
2992006
12568
452
Flea Market
Ardath London Splendo cigarettás doboz, fém, kopott, 8x14 cm
2754330
12569
452
Flea Market
Murano üveg gyöngyös nyaklánc, fém lóherével, h: 39-46 cm, csomó van rajta! 2749434
12570
452
Flea Market
Nagy szemű bizsu gyöngy nyaklánc, h: 47 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF