Flohmarkt Zahl der Lose: 414
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3011020
12242
452
Flea Market
Régi fa ládika, benne számos bizsu nyaklánc, olvasó. Ládika 14x12x11 cm 3011024
12243
452
Flea Market
3 db réz tárgy: réz teve m: 12 cm 3010848
12244
452
Flea Market
Baromfivágó olló, krómozott fém, jelzett, h: 25 cm
3010921
12245
452
Flea Market
Antik bronz kínáló, öntött bronz, patinás, m: 8 cm 3010884
12246
452
Flea Market
Antik hússzervírozó szett, jelzéssel, kopással, h: 27-31 cm 3010840
12247
452
Flea Market
Áttört mintás fém kínálótál, kopással, d: 25,5 cm
3011579
12248
452
Flea Market
Nagyméretű trébelt mintás indiai bronz dísztál. Kopással, m: 51 cm
3011572
12249
452
Flea Market
Szandrik ezüstözött alpakka csésze alátéttel, jelzéssel, kopással, d: 10,5 cm, m: 7 cm 3011570
12250
452
Flea Market
3 db ezüstözött art deco pohár, kopással, m: 10,5 cm
3011567
12251
452
Flea Market
Lovagló figurával díszített réz fogas, 20x13 cm 3012196
12252
452
Flea Market
Budapest Budavár. Iparművészeti cigarettás doboz, kétosztatú fa betéttel. Kopott, 19x12 cm 3013137
12253
452
Flea Market
2 darab faragott fadoboz, nagyobbik kulccsal, 19x11x5,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF