12210. 452. Gelaufene Fernauktion Flohmarkt
9 000 HUF 24,32 EUR, 26,47 USD
0 HUF
Bavaria porcelán mokkás készlet Velencei látképekkel, Matricás, jelzett, kopásokkal.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk