Foto Zahl der Lose: 397
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3011713
13412
452
Photo
1938 Budafok, futballcsapat csoportképe, "Hungária Borpince R.T." reklámtáblával, nagyméretű fotó, a hátoldalon feliratozva, kissé sérült, foltos, 24x18 cm 3011463
13413
452
Photo
cca 1935-1939 Báli csoportkép, 4 db, 16,5×23 cm
3011414
13414
452
Photo
cca 1925-1935 Leányiskolai csoportkép, 5 db, kartonra kasírozva, vegyes méretben
3011416
13415
452
Photo
cca 1930-1945 8 db portréfotó, vegyes méretben 3006475
13416
452
3400
Photo
cca 1945 előtt készült felvételek, 13 db jelzés nélküli vintage fotó, ezüst zselatinos fotópapíron, a használatból eredő (esetleges) kisebb hibákkal,19x29 cm és 11,5x17,5 cm között
3010815
13417
452
2200
Photo
Szobabelső és bútorok, 3 db fotó, Seidner Zoltán, Járai Rudolf és Dr. Csörgeő Tibor felvételei, pecséttel jelzettek, 18×24 cm
2907068
13418
452
Photo
cca 1970-1980 Úttörő csoportképek, osztályképek, 15 db fotó (részben a hátoldalon feliratozva), vegyes állapotban, 17x13 cm és 24x16 cm között
2991725
13419
452
Photo
Sport témájú vegyes régi és modern fotók, össz. 16 db, 6x4,5 cm és 24x18 cm között
3014700
13420
452
Photo
cca 1910 Békés, Cs. Varga István férfi szabó üzlettáblája előtt készült csoportkép Singer varrógépekkel, nagyméretű fotó, sérült, vágott kartonon, 23x17 cm
3014712
13421
452
Photo
cca 1930-1939 Dr. Koós Emil kir. kúriai tanácselnök (meghalt 1939. január 19.), fotó kartonon, feliratozva, 17x12 cm (karton: 31,5x22,5 cm)
3013525
13422
452
Photo
1946 Bp., Lóverseny fotó, üvegezett fakeretben, karton széle sérült és kissé foltos, 23×17 cm
3010786
13423
452
Photo
Budafoki M. Kir. állami borpince meglátogatása feliratozott fotó 24x16 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF