Foto

Zahl der Lose: 397

cca 1870-1900 12 db vegyes keményhátú fotó, benne fekete férfi magyar nejével (sérült)
13460.

Rufpreis:
4 000 HUF
cca 1930 Szöllősy Kálmán (1887-1976) budapesti fényképész és fotóművész hagyatékából 3 db modern nagyítás (tánc a szabadban, balatoni vitorlás és egy családi kép a vízben, ahol jobb oldalon Szöllősy Kálmán látható, a táncos képen pedig a család hölgytagjai, jelzés nélkül, 21x15 cm, 10x15 cm
13461.

Rufpreis:
2 400 HUF
cca 1915-1930 Vadászerdő (Újszentes, Temes vármegye, Erdély), régi családi fotóalbum, érdekes képekkel (Temesvár környéke - vasúti híd, elegáns lakásbelsők, csoportkép vonattal, katonafotó, stb.), összesen 76 db fotóval, köztük egy nagyméretű csoportkép (Temesvári áll. leányiskola osztálya, 1914/15. tanév). Vegyes méretben és állapotban.
13462.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
13463.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,57
19,12
cca 1910-1920 Jeszenszky Ilona (1891-1970), a Budapesti Evangélikus Leánygimnázium tanárának családi fotóalbuma: szüreti képek, leánynevelő intézet épülete, vadászat, katonafotó, csoportképek, stb., főként a felvidéki Modor községben készült fotók, ahol a Jeszenszky család élt. Összesen kb. 50-60 db fotó + későbbi, kézzel írt levelek és képeslapok. Vegyes méretben és állapotban, korabeli zsinórfűzéses albumban, 27,5x20,5 cm
13464.

Rufpreis:
8 000 HUF
1941 Régi fotóalbum, benne balatoni autókörút képei (Balatonfüred, Keszthely, Tihany, Sümeg és Csesznek vára, stb.), Kolozsvár (Mátyás király-szobor), Sopron (Tűztorony), katonafotók. Összesen kb. 77 db fotó, változó méretben és állapotban. Korabeli zsinórfűzéses, vászonborítású albumban, kissé dohos, 25x19,5 cm
13465.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
cca 1940 Elegáns fiatal úr portréja, dekoratív, kissé sérült, üvegezett blondel keretben (hátul ,,a főtanácsos úrtól felirattal), fotó: 15,5x10,5 cm, keret: 24,5x18,5 cm
13466.

cca 1940 Elegáns fiatal úr portréja, dekoratív, kissé sérült, üvegezett blondel keretben (hátul ,,a főtanácsos úrtól" felirattal), fotó: 15,5x10,5 cm, keret: 24,5x18,5 cm

Rufpreis:
2 400 HUF
cca 1970-1980 Szeged ipara a szocializmus alatt, 40 db nagyméretű, kartonra kasírozott fotó, 24x18 cm
13467.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
1965 A horvát Varteks textilgyár (Varteks varaždinska tekstilna industrija) emlékalbuma, 17 db fotóval, horvát nyelven feliratozva, vászonborítású albumban, 29,5x20,5 cm / Album with 17 photos, in Croatian language
13468.

Rufpreis:
4 000 HUF
Össz. 96 db színes diapozitív, utazás és szilveszter témájú felvételekkel, 5x5 cm méretben, két dobozban.
13469.

Rufpreis:
3 000 HUF
cca 1910 7 db klf nagyobb méretű karton fotó 30x30 cm
13470.

Rufpreis:
4 000 HUF
cca 1900-1920 Népviseletek, hajómalom, Pered (Felvidék) térképe, stb.; 7 db üvegdia, Uránia Szemléltető Taneszközök Gyára, eredeti kartondobozban, 8,5x8,5 cm
13471.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF