cca 1979 Kovács Sándor törökbálinti fotóművész feliratozott, vintage fotóművészeti alkotása (Esti hangulat falun), ezüst zselatinos fotópapíron, 23x16,3 cm
cca 1968 Giltán Tivadar budapesti fotóművész pecsétjével jelzett, vintage fotóművészeti alkotás (Hát az úgy vót ...), ezüst zselatinos fotópapíron, 24x16,8 cm
cca 1973 Rezsek György nagykanizsai fotóművész ,,Régi emlékek című, feliratozott, vintage fotóművészeti alkotása, ezüst zselatinos fotópapíron, pecséttel jelzett, 18x24 cm
cca 1975 Koczka István kecskeméti fotóművész aláírt, pecséttel jelzett, vintage fotóművészeti alkotása (Bányászok), ezüst zselatinos fotópapíron, 18x24 cm
cca 1970 Mályi téglagyár, Járai Rudolf (1913-1993) felvétele, a hátoldalon pecséttel jelzett sajtófotó (Magyar Foto - Járai Rudolf), szélén néhány kis sérüléssel, 23,5x17,5 cm