13033.
452. Gelaufene Fernauktion
Historische Dokumenten, Handschriften
5 000 HUF
1922-1934 A Csongrádi Keresztény Gőzmalom Rt. jegyzőkönyve: bizottsági ülések, igazgatói jelentések, igazgatósági ülések tárgysorozatának leírásai, stb. Teleírt könyv, több száz oldalnyi tartalommal, aláírásokkal. Eredeti, sérült vászonkötésben, hiányzó gerinccel, 33x21x5 cm