cca 1900-1930 Vegyes portré fotó tétel, többségében hölgyek népviseletben vagy magyaros viseletben, össz. 24 db, közte 4 db keményhátú fotó klf. műtermekből (Sellei Károly Újpest, Erdős Gyula Újpest, Gerber Budapest), többi fotólap, néhány jelzett budapesti műtermekből (Fotó Lux, Kalmár, Rosenbaum Jenő), egyik színezett, 10,5x6,5 és 16,5x10 cm közötti méretekben
cca 1930 Magas rangú katonatisztek egy előkelő vacsorán (középen az asztal végénél Beregfy Károly?), nagyméretű fotó, a hátoldalon pecséttel jelzett (Fotó Orelly Bp.), kissé foltos, 23,5x17 cm
1918 A Magyar Királyi Ministerium által létesített "Gummi-bizottság" felhívása a gumihulladék hadi célokra való összegyűjtéséről + igazolás a felhívás átvételéről, "Honvédelmi Alap Gyűjtőbizottságának" borítékkal
cca 1920 Wlaszlovits Stos csehszlovák tiszti szablya, jelzett a pengén, kissé korrodált, hüvely nélkül, h: 91,5 cm / cca 1920 Wlaszlovits Stos Czechoslovakian officer's sabre, slightly corroded, without scabbard