https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Militaria Zahl der Lose: 120
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2990170
15516
452
0
14000
Military
Andere Sammelgebiete
Osztrák-Magyar Monarchia, címeres réz katonai övcsat, modern bőrövvel, 68x50 mm 2990193
15517
452
0
3000
Military
Andere Sammelgebiete
Szovjet katonai öv, réz övcsattal, h: 100 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3006172
15518
452
0
8000
Military
Andere Sammelgebiete
XIX. századi katonai jegyzetek, több mint 100 beírt oldal, német nyelven, korabeli egészbőr-kötésben 3004677
15519
452
0
1600
Military
Andere Sammelgebiete
100 éves a Magyar Rendőrség 1920-2020, emléklap fém jelvénnyel (70x68 mm) és kitűzővel (15x12 mm) 2895057
15520
452
0
6000
Military
Andere Sammelgebiete
cca 1930 Eger, katonazenekar (14. honvéd zenekar?) életképek, csoportképek, 8 db fotó, többségében feliratozva, 7x5 cm és 13,5x8,5 cm között 3007045
15521
452
0
1600
Military
Andere Sammelgebiete
cca 1916 2 db I. világháborús fotó: víz felfőzése, orosz hadifoglyok fotólap 3007283
15522
452
0
4000
Military
Andere Sammelgebiete
1878 Obsit, végelbocsájtó levél 36x28 cm 2984551
15523
452
0
26000
Military
Andere Sammelgebiete
Olvashatatlan jelzéssel: Kitüntetésekkel dekorált, I. világháborús magyar huszár portréja. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben. 68x50 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3004900
15524
452
0
6000
Military
Andere Sammelgebiete
AK-47 bajonett, jelzés nélkül, eredeti hüvellyel, h: 28 cm 2890195
15525
452
0
1000
Military
Andere Sammelgebiete
Katonai flaska, kopott, horpadt, m: 22 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3011432
15526
452
0
2800
Military
Andere Sammelgebiete
cca 1915 Katonai Érdemkereszttel kitüntetett katonatiszt (főhadnagy) feleségével, hidegpecséttel jelzett fotó Szenes (Koller utóda) budapesti műterméből, korabeli üvegezett fakeretben, foltokkal, sérülésekkel, 20,5x16 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2987678
15527
452
0
2800
Military
Andere Sammelgebiete
cca 1970 A bevonult állomány ruházati felszerelése, Magyar Néphadsereg ismertető plakátja, sérült, javított, 65x95 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Öffnungszeiten
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse