Militaria

Zahl der Lose: 120

Osztrák-Magyar Monarchia, címeres réz katonai övcsat, modern bőrövvel, 68x50 mm
15516.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
41,18
Szovjet katonai öv, réz övcsattal, h: 100 cm
15517.

Rufpreis:
3 000 HUF
XIX. századi katonai jegyzetek, több mint 100 beírt oldal, német nyelven, korabeli egészbőr-kötésben
15518.

Rufpreis:
8 000 HUF
100 éves a Magyar Rendőrség 1920-2020, emléklap fém jelvénnyel (70x68 mm) és kitűzővel (15x12 mm)
15519.

Rufpreis:
1 600 HUF
15520.

Rufpreis:
6 000 HUF
cca 1916 2 db I. világháborús fotó: víz felfőzése, orosz hadifoglyok fotólap
15521.

Rufpreis:
1 600 HUF
1878 Obsit, végelbocsájtó levél 36x28 cm
15522.

Rufpreis:
4 000 HUF
15523.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,27
76,47
AK-47 bajonett, jelzés nélkül, eredeti hüvellyel, h: 28 cm
15524.

Rufpreis:
6 000 HUF
14
Katonai flaska, kopott, horpadt, m: 22 cm
15525.

Rufpreis:
1 000 HUF
15526.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
cca 1970 A bevonult állomány ruházati felszerelése, Magyar Néphadsereg ismertető plakátja, sérült, javított, 65x95 cm
15527.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF