15446. 452. Gelaufene Fernauktion Militaria
1 800 HUF
9
0 HUF
cca 1900-1930 Vegyes katonai fotó tétel, össz. 8 db, többségében fotólapok, részben sérült, 9x5,5 és 14x9 cm közötti méretekben,
Wer das Foto des Loses gemacht hat : ekb