2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
cca 1915 Katonai Érdemkereszttel kitüntetett katonatiszt (főhadnagy) feleségével, hidegpecséttel jelzett fotó Szenes (Koller utóda) budapesti műterméből, korabeli üvegezett fakeretben, foltokkal, sérülésekkel, 20,5x16 cm