Musik, Noten, Instrumenten Zahl der Lose: 23
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3004595
15622
452
Music, Musical notes, Instruments
Turi Gábor: Magyar jazznapló. Bp., 2022, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 300 példányban!
2980289
15623
452
Bárdos Lajos: Hetven kánon. Bp., 1970. Zeneműkiadó. Kiadói, kissé kopott papírkötésben
2906679
15624
452
Simonffy Kálmán (1831-1888) nótaszerző műveinek összkiadása. (Dupla CD-melléklettel). Szerk.: Terék József. Tápiószele, 2021, Blaskovich Múzeum Baráti Köre. Kiadói kartonált papírkötés. 2857976
15625
452
2857935
15626
452
2914478
15627
452
2945355
15628
452
Szól a nóta. 55 magyar nóta énekhangra és zongorára. I-II. köt. Bp., 1958, Zeneműkiadó. Kiadói papírkötés, sérült, foltos borítóval, ajándékozási bejegyzéssel.
3012643
15629
452
10 db gramofonlemez, magyar és külföldi előadókkal, közte Karádi (Karády) Katalin, Honthy Hanna, papír tokban
2922028
15630
452
cca 1970 Elvis Presley portré nyomat, 1970 körül, papír, kartonra kasírozva, kissé sérült, 59x49 cm
2994582
15631
452
Csibi dobverők új állapotban
2993437
15632
452
Ruth Sommerfeldt Jacobsen - Philip Kromer: Syng med oss! Allsangboka for barna. (Norvég nyelvű énekeskönyv gyerekeknek, rajzokkal és kottákkal). Oslo, 1945, Harald Lyche & Cos Musikkforlag, 157+(2) p. Kiadói félvászon-kötésben, a borítón némi kopással, a hátsó kötéstáblán törésnyommal, helyenként kis lapszéli ázásnyomokkal. / Norwegian children's song book, with illustrations and sheet music. Half-linen binding, with minor wear.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF