15618.
452. Gelaufene Fernauktion
Musik, Noten, Instrumenten
5 000 HUF
Az Országos Magyar Királyi Zeneművészeti Főiskola jubileumi emlékkönyve 1875-1925. Bp., 1925., Országos Magyar Királyi Zeneművészeti Főiskola. Fekete-fehér illusztrációkkal. A borító Jaschik Álmos munkája. Kiadói illusztrált papírkötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.