15620.
452. Gelaufene Fernauktion
Musik, Noten, Instrumenten
2 400 HUF
Bartók Béla: Miért és hogyan gyűjtsünk népzenét? Népszerű Zenefüzetek 5. sz. Bp., 1936, Somló Béla, 20 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel.