Plakat

Zahl der Lose: 62

A cigány (1941). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát).  Rózsahegyi Kálmán, Zimonyi Márta, Adorján Éva, Pataky Jenő, Gábor Miklós, Bilicsi Tivadar és mások szereplésével. Szigligeti Ede népszínműve. Rendezte: Deésy Alfréd. Zene: Balázs Gyula. Litográfia, papír. Jelzett a plakáton. Kellner Márkus Nyomda, Bp. Kárpát Film. Erdélyi Filmgyártó. Hajtásnyomokkal, feltekerve, néhány egészen apró lapszéli szakadással. 94,5x29,5 cm. / Vintage rare Hungarian poster of the Hungarian movie The Gypsí (A cigány) from 1941, lithograph on paper, with very minor damages on the edges.
16300.

Rufpreis:
55 000 HUF
148,65
161,76
Honfoglalók (Wells Fargo). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1938. Joel McCrea, Francis Dee és Bob Burns szereplésével. Litográfia, papír. Nemes László (1896-?) grafikája, jelzett a litográfián jobbra fent. Révai. Paramount Pictures. Hajtásnyomokkal, lapszéli kisebb sérülésekkel, lap teteje foltos. 95×31 cm. / Vintage rare Hungarian poster of the Hollywood movie Wells Fargo from 1938, lithograph on paper, slightly damaged.
16301.

Honfoglalók (Wells Fargo). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1938. Joel McCrea, Francis Dee és Bob Burns szereplésével. Litográfia, papír. Nemes László (1896-?) grafikája, jelzett a litográfián jobbra fent. Révai. Paramount Pictures. Hajtásnyomokkal, lapszéli kisebb sérülésekkel, lap teteje foltos. 95×31 cm. / Vintage rare Hungarian poster of the Hollywood movie "Wells Fargo" from 1938, lithograph on paper, slightly damaged.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,16
176,47
16302.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,32
135,29
1898 Erzsébet királyné halálának alkalmából Szobrot a királynénak c. felhívás nagy méretű plakája jó állapotban 48x63 cm Hajtva, egy két kisebb lyukkal
16303.

Rufpreis:
8 000 HUF
16304.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
16305.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
Rau Tibor (1934-2000): Átkozottak bálja, főszerepben: May Britt, Marlon Brando (filmplakát terv). Tempera, szén, papír. Jelezve középen jobbra. Feltekerve, hajtásnyomokkal, sérült, 70x50 cm.
16306.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
Rau Tibor (1934-2000): Notre Dame, főszerepben Gina Lollobrigida (filmplakát terv). Tempera, szén, papír. Jelezve jobbra fent. Feltekerve, hajtásnyomokkal, sérült, 70x50 cm.
16307.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
16308.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
1964 Busójárás Mohácson, Bálint Endre kollázs plakátja, hozzá tartozik busójárás képeslap hasonló motívumú levélzáróval
16309.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
Kassák. Emlékkiállítás a Petőfi Irodalmi Múzeumban (1973). Plakát. Magyar Hirdető, Foto Optika tSz Nyomda Bp., 1500 pld. 25x34 cm
16310.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,32
26,47
Szürenon 1969-1979, Kassák Lajos Művelődési Ház, Kiállítók: Bocz Gyula, Csáji Attila, Csutoros Sándor, Haraszty István, Haris László, Ilyés István, Karátson Gábor, Lantos Ferenc, Papp Oszkár, Pauer Gyula, Prutkay Péter, Türk Péter, Veres(s) Pál. Kiállítási plakát, papír. Feltekerve. 70x50 cm.
16311.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF