Plakat Zahl der Lose: 62
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2629348
16348
452
600
Posters
7 db vegyes külföldi plakát, közte több egyformával, feltekerve, jó állapotban
2907628
16349
452
Posters
1987 Mihail Gorbacsov, az SZKP utolsó főtitkára, plakát, alján orosz nyelvű felirattal, feltekerve, sarkain kissé sérült, kissé foltos, 67x49 cm
3005026
16350
452
Posters
cca 1982 Szegedi filmszínházak októberi műsora, nagyméretű plakát, hajtva, 84x59 cm 3007446
16351
452
Posters
1988 ,,Ne hagyd elveszni Erdélyt Istenünk", a Magyar Nemzeti Cigányzenekar műsora a Budapest Sportcsarnokban, plakát, feltekerve, 69x49 cm
3012543
16352
452
Posters
"Segítsen, hogy segíthessünk" erdélyi menekültek alapítványa jótékonysági plakátja, 2 db különböző, hajtva, 66x48 cm
3012807
16353
452
Posters
1953 Hollós Endre (1907-?): Egészségügyi egységek működése a kárhelyen, tájékoztató plakát. Kiadja a Belügyminisztérium Légoltalom Orsz. Parancsnokság Kiképzési Osztálya. Bp., Egyetemi-ny., feltekerve, szakadásokkal, a felső és alsó részén léccel (falra akasztható), 69x49,5 cm 2908990
16354
452
900
Posters
1980 "35 éve szabad hazánk!", Szakszervezeti Könyvtár plakát, középen hajtott, 40,5x28 cm
2974132
16355
452
Posters
cca 1950"Olcsóbb lett a Színház és Mozi", plakát, Bp., Forrás-ny., hajtott, kissé sérült, hátoldalán fizikai-kémiai számításokkal, 42x29,5 cm 2991846
16356
452
Posters
1983 Szegedi Nemzeti Színház január havi műsornaptára, nagyméretű plakát, hajtva, 84x59 cm
2867142
16357
452
Posters
Szuperagy c. mozifilm film plakát jó állapotban 70x90 cm
3011684
16358
452
Posters
1981 Felvidéki András (1946- ): Kamaszok c. francia film plakátja. Bp., Egyetemi-ny., 2550 pld. Hajtva, néhány apró sérüléssel, 56,5x39,5 cm 3010670
16359
452
Posters
4 db Magyar Konzerv villamosplakát, 24x17 cm + 2 db Hydrostop villamosplakát, 24,5x18 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF