16306.
452. Gelaufene Fernauktion
Plakat
18 000 HUF
48,65 EUR, 52,94 USD
Rau Tibor (1934-2000): Átkozottak bálja, főszerepben: May Britt, Marlon Brando (filmplakát terv). Tempera, szén, papír. Jelezve középen jobbra. Feltekerve, hajtásnyomokkal, sérült, 70x50 cm.