16307.
452. Gelaufene Fernauktion
Plakat
18 000 HUF
Rau Tibor (1934-2000): Notre Dame, főszerepben Gina Lollobrigida (filmplakát terv). Tempera, szén, papír. Jelezve jobbra fent. Feltekerve, hajtásnyomokkal, sérült, 70x50 cm.