Lipták Gábor - Zákonyi Ferenc - Huba László: Balaton. Útikönyvek. Bp., 1958, Panoráma. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos gerinccel. + Térképmelléklet: A Balaton és környéke, jó állapotban, 92,5x57 cm
Balatonalmádi és Vörösberény története. Tanulmányok. Szerk.: Kredics László, Lichteneckert András. Balatonalmádi, 1995, Almádiért Alapítvány. Gazdag képanyaggal illusztrált. 2 térkép-melléklettel. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban. Megjelent 2500 példányban.
Rédl Rezső: Adatok a Nyugati-Bakonyalja flórájának ismeretéhez. Különlenyomat a veszprémi kegyesrendi r. k. gimnázium 1929/30. tanévi értesítőjéből. Veszprém,(1930), Egyházmegyei Nyomda, 8 p. Kézi rajzolás térképvázlattal. Kiadói papírkötés
Dezsényi Miklós - Hernády Ferenc: A magyar hajózás története. Bp., 1967, Műszaki Könyvkiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói műbőr-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban, helyenként kissé foltos lapokkal. Megjelent 1060 példányban.