Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 106
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2890243
11984
452
Sculptures, statuettes, plaques
Jelzés nélkül: Turul, festett bronz, márvány talapzattal, m: 22,5 cm, hibátlan
2890299
11985
452
2936989
11986
452
Horgász. Bronz szobor, márvány talapzaton. Jelzés nélkül 48 cm
2866083
11987
452
26000
Jelzés nélkül: Pingvin. Hidegen festett bronz, kopásokkal, Bécs, 1900 körül, m: 9,5 cm 2805423
11988
452
13000
Afrikai fafaragás, falra akasztható, szép állapotban, h: 43 cm
2805428
11989
452
Afrikai fafaragás, dísztőr, szép állapotban, h: 41 cm
2805424
11990
452
11000
Afrikai fafaragás, törzsi asszony, szép állapotban, h: 35 cm
2990894
11991
452
Szecessziós jellegű bronzírozott fém női szobor márvány talapzaton. Jelzés nélkül. 41 cm 2964297
11992
452
Afrikai faszobor, m: 20 cm
2968484
11993
452
15000
Borivó szerzetes. Nagy méretű festett gipsz szobor, kis kopással, m: 45,5 cm
2965128
11994
452
15000
Bánszky Sándor (1888-1918): Napoleon bronz kisplasztika, fa lapon, jelzett, 31x12 cm, 48x23 cm
2976528
11995
452
"Árulás" rezin plakett, feltehetően világháborús megemlékezés, jelzés nélkül, kopással, 14,5x17,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF