11998. 452. Gelaufene Fernauktion Skulpturen, Statuetten, Plaketten
2 200 HUF
0 HUF
Bezdány Zsolt: Női portré. Bőr kép, plasztika. Jelzett a hátoldalán. Apró kopásnyomokkal. 51,5x44 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk